Prihlásenie

Meno

HesloNieste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zaslanie nového
Kliknite sem.

Kto je on-line

· Hostia on-line: 1

· Členovia on-line: 0

· Registrovaných členov: 1
· Najnovší člen: ipm

Pravidlá a povinnosti členov klanu IPMGK

Sme súčasťou firmy:


Pravidlá a povinnosti členov klanu IPMGK.

Akých hráčov hľadáme a aké máme požiadavky:
1. Náš hrá musí biť férový, nepoužívať cheaty /s účtom s ktorým nehráte za klan môžete experimentovať/ a hlavne sa musí slušne správať na servroch. Samozrejme ak sa to už nedá vydržať a predsa sa znížite k nadávkam. Urobte screeny, alebo históriu komunikácie, aby sme sa Vás vedeli zastať ak ste boli vyprovokovaný.

2. Hájiť, zlepšovať a brániť povesť klanu a tímu. Najmä svojimi výkonmi a výsledkami.

3. Mal by to biť tímový hráč a stále rozmýšľať ako klanu pomôcť dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

4. Nesmie bezdôvodne podceňovať a hlavne nadávať členom vlastného tímu. Namiesto toho si radšej raďte a pomáhajte si navzájom zlepšiť výkony a techniku

5. Musi sa naučiť BEZPODMIENEČNE pracovať s klanovým webom, aby vedel kde nájde informácie k zápasom, ako sa na nich prihlásiť a kde môže diskutovať o hre, resp. s vedením klanu.

6. NIKTO nebude už vyhodený, bez upozornenia /bude označený ako neaktívny člen/ a ak sa neozve vedeniu kedy zas bude aktívny, bude po 300 dňoch vylúčený z tímu...

7. Príkaz riaditeľa a jeho zástupcu je nadradený príkazom jednotlivých CL a ACL tímov a je platný pre hráčov všetkých tímov..

8. V prípade, že máte nápady ako klanu pomôcť sa zlepšiť organizačne, alebo ako sa zviditelniť. Prekonzultujte to stále najprv zo svojím CL, alebo ACL.

9. Dodržiavať práva a povinnosti aj svojho tímu, ktoré sú vo fóre pre každý tím. Každý tím má totiž k týmto HLAVNÝM pravidlám ešte rôzne doplňujúce informácie týkajúcich sa ich tímu.

10. Zúčastňovať sa na tréningoch, resp. zápasoch čo najčastejšie v rámci svojich možností. Ak nemôžete na tréning prísť. Tak sa na neho aj tak prihláste a zvolte status "nedostupný" aby Váš CL vedel za Vás vybrať náhradu a aby vedel s kým môže počítať. Návod ako to urobiť je na webe v články/návody pre náš web.

Kompletné pravidlá a princíp fungovania klanu nájdete tu: Aktuálne práva a povinnosti členov IPMGK
Vygenerované za: 0.18 sekúnd
56,237 návštev