Prihlásenie

Meno

HesloNieste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zaslanie nového
Kliknite sem.

Kto je on-line

· Hostia on-line: 1

· Členovia on-line: 0

· Registrovaných členov: 1
· Najnovší člen: ipm

Ako u nás začať...

Začínate?
1. Registrácia na web z Vás nerobí ešte členov klanu!
2. Ak sa chcete stať členom nášho klanu, vyplnte pravdivo "Žiadosť" .
3. Vedenie klanu a CL jednotlivých tímov do ktorých chcete biť prijatý, Vašu žiadosť zvážia a spätne Vás kontaktujú.
4. Je možné, že si Vás budú chcieť otestovať, v takom prípade Vám bude oznámené, kde a kedy sa nám budete môcť predviesť.
5. U náboru nových členov sa musí vedenie vyjadriť aspoň na 51% za prijatie člena do klanu. V opačnom prípade to budete musieť skúsiť neskôr. Dôvody budú napísané v e-mailovej odpovedi.

Po prijatí do klanu:
1. Vyplniť vo svojom profile na klanovom webe, pravdivo údaje a označiť v ňom hry, ktoré hráte za náš klan. V profile umiestnite aj značku na miesto kde bývate, je to lepšie kvôli organizačným aktivitám klanu. /Stretávky, LanPárty a podobne/
Ak sa chcete stať členom tímu, ktorý hrá inú hru, než do akej ste boli pri podávaní žiadosti zaradený, tak o to požiadajte opäť cez formulár "Žiadosť".
2. Ako druhé by ste sa mali naučiť, orientovať sa na našom webe a hlavne sa ho naučiť používať. Na návodoch ešte popracujeme. Tie nájdete v menu IPMGK pod žiadosťou /stále pracujeme na nových návodoch/.
3. Všetka komunikácia medzi členmi klanu všetkých tímov a klanové informácie nájdete na tomto webe. Vrátane dátumov a termínov tréningu, CW, turnajov a pod. Za aktuálne údaje v zozname členov každého teamu a zobrazovanie výsledkov zodpovedá každý CL a ACL daného teamu.
Ak chcete písať s nečlenom klanu využívajte verejný chat, odkaz je v hornom menu. Ak chcete aby správu videli iba členovia IPMGK, tak píšte do klanového Shoutboxu, ktorý je po prihlásení v pravo dole. Túto a komunikáciu vidia len naši prihlásený členovia klanu.
4. Ak máte nejaké otázky ohľadom klanu, našich hier, alebo na vedenie, napíšte ich do nášho fóra. Možno tam už niekto podobnú vec riešil.
5. V hre TMF si pridajte medzi priatelov ipm_sk. Stačí kliknúť na "pozvať" a napísať "ipm_sk" a dať enter. Je to hlavne preto, aby ste videli tu na webe ako si kto vedie...
6. V prípade, že ste majiteľom TMUF, tak sa prihláste do skupiny "IPMGK" heslo do skupiny vám bude zaslané v súkromnej sprave, ak nie, požiadajte o neho "ipm"

Zápasy a tréningy:
1. Termíny zápasov a tréningov budú zobrazované pod hlavným menu v ľavo /na to ste mali prísť už pri spoznávaní nášho webu/.
2. Na zápas , alebo tréning sa musíte prihlásiť, inak Vám nebude vidieť heslo na server.
3. Vedenie tímov a klanu si vyhradzuje právo vybrať na zápas tých najlepších z prihlásených na CW, ak bude prihlásených viac ako je max. počet hráčov pre CW.
4. V prípade, že ste sa prihlásili a nemôžte sa na zápase zúčastniť, ste povinný to v detailoch zápasu a statuse prihlásených na CW, alebo tréning uviesť.

Správanie na servroch:
1. Počas voľného jazdenia by ste sa mali v chate na serveri vyvarovať nadávkam a správaniu, ktoré môže poškodiť meno klanu.
2. Na tréningu by ste chat mali využívať len na nutnú komunikáciu a sústreďovať sa na jazdenie, inak si chatujte tu na webe, alebo na pokeci či messangeri :) . Dosť to rozptyľuje hráčov a ja osobne mám chat v hre často vypnutý , aby ma nerozptyľoval .
3. Prísne sa zakazuje na iných servroch ako našich, preberať klanové veci všetkého druhu. Sú to interné záležitosti a na serveroch nieste sami aj keď tam nikto iný okrem Vás nieje...
4. Počas CW platia klasické pravidlá, hlavne hrať na plno a nerozptyľovať iných hráčov chatovaním. Nenechať sa vyprovokovať k nadávkam na súpera, často je to dôvod na diskvalifikáciu :( . Nepoužívať žiadne podvodné praktiky, pre zľahčenie hry, napr. u TM "cuts" /kuty, teda skratky/.
5. Pravidlá pre každý turnaj sa líšia a včas budú uverejnené..

Rozdelenie tímov:
Každý tím má vlastné hodnotenie a členovia sú hodnotený podľa počtu nahraných bodov v CW a tréningoch či priemeru voľných jázd na serveroch IPMGK a AFR /iba tmf team/.
4. Termín klanového hodnotenia hráčov bude vždy 14 dní dopredu oznámený takže si môžete zariadiť čas tak, aby ste tam boli..

Vedenie si vyhradzuje právo zmeniť kedykoľvek pravidlá ak na to budú dôvody...
Vygenerované za: 0.16 sekúnd
56,229 návštev